Вівторок, 25.06.2019, 19:33

Управитель ОСББ

Якщо Ви відсутні

Якщо Ви тимчасово відсутні.
 
   Варіант 1. Якщо Ви або члени Вашої сім'ї тимчасово не мешкали за місцем реєстрації.
   Згідно із пунктом 28 Правил № 2246, Ви маєте право на проведення перерахунку за період не більш як 6-ть місяців у разі, якщо Ви або члени Вашої сім'ї тимчасово відсутні за основним місцем помешкання. Перерахунок буде проведено, якщо Ви подасте у місячний строк до газопостачального підприємства відповідну письмову заяву з відповідними підтвердними документами.
  
   Тому протягом місяця після Вашого повернення напишіть заяву газівникам із проханням здійснити перерахунок за період Вашої відсутності (зразок), та додайте до неї офіційний документ, котрий підтверджує цю відсутність, - це може бути довідка з місця тимчасового помешкання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання тощо).
 
   Варіант 2. Ваша сім'я у повному складі залишає помешкання.
   Згідно із пунктом 28 Правил № 2246, Ви маєте повне право від’єднатися від послуг з газопостачання - або повністю, або частково, шляхом відключення окремих опалювальних приладів та пристроїв.
   У такому разі Вам треба написати заяву виконавцеві з проханням припинити газопостачання Вашої квартири (зразок). Газівники повинні протягом 2-х робочих днів (для міста) в узгоджений із Вами час відключити газ шляхом перекриття запірних пристроїв на ввідному газопроводі зі встановленням пломби або заглушки.
   Відключення та опломбування мають здійснюватися тільки за Вашої присутності. До того ж складається акт, який підписується виконавцем роботи та споживачем. З наступного дня Вам не нараховуватиметься плата за газ. Для відновлення газопостачання Вам потрібно буде знову звернутися до газопостачального підприємства із заявою про відновлення постачання газу.
   Якщо газівники з власної вини не відключать Ваше житло від газу протягом 2-х днів, вони будуть вимушені компенсувати Вам вартість газу з моменту подачі Вами заяви до моменту припинення газопостачання.
Форма входу
Наше опитування
Чи Ви хочете створити у своєму будинку ОСББ
Всього відповідей: 367
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • "Портал ГО Львова"
  • "Громадський форум Львова"
  • "Громадський Портал Львова"
  • "Громадянська мережа ОПОРА"