Пятница, 14.12.2018, 21:30

Управитель ОСББ

Головна » 2010 » Вересень » 17 » Управитель ОСББ
16:27
Управитель ОСББ

   Ви втомилися від низької якості послуг, які надають комунальні служби, від постійної бруду і безладу у під'їздах на прибудинковій території, виламаних ящиків і несправних домофонів? Кращим виходом у цій ситуації стане створення Обднання співвласників нерухомого майна, що є Вашим законним правом.

   Які ж переваги звичайним власникам житла може дати створення ОСББ у Львові? При найближчому розгляді виявляється, що таких переваг не таких уже й мало. ОСББ - це повноцінний орган самоврядування, який при належній організації дозволяє вести ефективний менеджмент і самостійно вирішувати всі питання, так чи інакше пов'язані з експлуатацією житла, благоустроєм під'їздів і прилеглих територій, капітальним і косметичним ремонтом фасадів і комунікацій тощо.

   Створюючи ОСББ, Ви отримуєте можливість особисто приймати рішення, пов'язані з Вашою власністю, і контролювати їх виконання. ОСББ у м. Львові пов'язані в першу чергу з управлінням багатоквартирними будинками, оскільки такі великі будови вимагають серйозного підходу до організації менеджменту та грамотної експлуатаційної політики. ОСББ дозволяє на рівних брати участь у переговорах з компаніями, які забезпечують постачання ресурсів і енергії, прокладку комунікацій та обслуговування обладнання. Участь в ОСББ серйозно збільшує значущість голосів мешканців того чи іншого багатоквартирного будинку при зверненні до адміністрації району та в інші органи місцевої влади.

   Проте участь в ОСББ також накладає певні зобов'язання на власників житла. Для організації ОСББ необхідно організувати групу ініціативних власників житла, які підготують за сприяння решти мешканців всі необхідні документи і заяви на адресу державного реєстратора.

   Навіть після того, як буде сформовано правління і обраний голова, турботи не закінчаться. ОСББ - це демократичний інструмент самоврядування, який передбачає постійну участь власників житла в управлінні всіма питаннями, пов'язаними з експлуатацією їх власності.

   Незважаючи на те, що вступ в ОСББ є добровільним рішенням, мешканці які не вступили в нього зобов'язані виконувати і дотримуватися всіх рішеннь, винесених на загальні збори.

Переглядів: 2444 | Додав: Andy | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Наше опитування
Чи Ви хочете створити у своєму будинку ОСББ
Всього відповідей: 367
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • "Портал ГО Львова"
  • "Громадський форум Львова"
  • "Громадський Портал Львова"
  • "Громадянська мережа ОПОРА"