Понеділок, 25.09.2017, 00:48

Управитель ОСББ

Новини

   Нарешті бухгалтери і голови ОСББ дочекались роз"яснення стосовно оподаткування доходів ОСББ. Державна податкова адміністрація України спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України винесли спільне роз"яснення стосовно оподаткування прибутку ОСББ згідно Податкового Кодексу. Пропонуємо роз"яснення Вашій увазі.
Переглядів: 9736 | Додав: Andy | Дата: 04.07.2011 | Коментарі (0)

Роз"яснення Мінжитлокомунгосп щодо виконавця житлово-комунальних послуг.

   Нарешті ОСББ та ЖБК дочекались довгоочікуваного роз"язнення від профільного Міністерства щодо статусу ОСББ як учасника відносин у сфері житлово-комунальних послуг (лист від 26.04.2011 року за № 7/15-4687 Мінжитлокомунгосп). Даний лист чітко розтлумачує хто є хто в ланцюжку виробник-виконавець-споживач. 
   Рекомендую всім для використання у повсякденній роботі. У разі якщо у Вас склалась ситація прямо протилежна викладеній у листі просимо звертатись до нас за отриманням юридичної допомоги.
... Читати далі »
Переглядів: 3025 | Додав: Andy | Дата: 30.04.2011 | Коментарі (1)

   Не секрет, що традиційним жекам виживати складно. Як піде процес, яким буде результат реорганізації житлово-комунального господарства (ЖКГ)? Ще недавно здавалося, що в цьому питанні проблем не виникне і на зміну структурам, які відживають своє, прийдуть нові, кооперативні. Передбачалося, що єдину можливість реалізувати майнове право не тільки на окрему квартиру, а й на будинок у цілому, можуть дати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), або кондомініуми. У них права і відповідальність за утримання будинків та інфраструктури беруть на себе самі мешканці.

   Проте масовими ОСББ не стали. У 36 містах обласного і районного значення столичної області разом із селищами міського типу до весни нинішнього року налічувалося трохи більше двохсот ОСББ. Причому більша частина кондомін ... Читати далі »

Переглядів: 2620 | Додав: Andy | Дата: 19.03.2011 | Коментарі (0)

   Чинне законодавство, що регулює питання створення і діяльності ОСББ, завжди вживає термін "об'єднання співвласників багатоквартирного будинку". Тобто, оскільки слово "будинок" завжди вживається в однині, робиться формальний висновок про те, що ОСББ може об'єднати лише співвласників одного багатоквартирного будинку.
   Втім, насправді законодавство не містить жодної прямої вказівки на неможливість створення ОСББ, яке б об'єднало співвласників двох чи більше багатоквартирних будинків. Визначення ОСББ ("юридична особа, створена власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання неподільного та загального майна"), дане у статті 1 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартир ... Читати далі »
Переглядів: 2424 | Додав: Andy | Дата: 13.03.2011 | Коментарі (0)

   Кошти об'єднання, відповідно до закону «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», можна поділити на такі групи:
· залишки коштів на рахунках попереднього власника майна;
· статутні внески, обов'язкові платежі членів об'єднання;
· кошти, що їх отримує об'єднання як орендну плату за використання до поміжних приміщень;
· субсидії у платі за житлово-комунальні послуги та компенсації за громадян, які мають право ... Читати далі »
Переглядів: 3961 | Додав: Andy | Дата: 12.03.2011 | Коментарі (0)

   Податкова та відділ земельних ресурсів відповідають на це питання ствердно, але тільки до тих пір доки ви не дасте зрозуміти, що трохи та розбираєтеся в питанні, про яке йдеться.

   Якщо для вас актуально це питання, то необхідно знати наступне. Відповідно до ч. 2, 4 ст. 2 Закону України «Про плату за землю» від 03.07.1992 р. № 2535-XII власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі сплачують земельний податок.

   Відповідно ... Читати далі »

Переглядів: 3194 | Додав: Andy | Дата: 12.03.2011 | Коментарі (0)

   Ви втомилися від низької якості послуг, які надають комунальні служби, від постійної бруду і безладу у під'їздах на прибудинковій території, виламаних ящиків і несправних домофонів? Кращим виходом у цій ситуації стане створення Обднання співвласників нерухомого майна, що є Вашим законним правом.

   Які ж переваги звичайним власникам житла може дати створення ОСББ у Львові? При найближчому розгляді виявляється, що таких переваг не таких уже й мало. ОСББ - це повноцінний орган самоврядування, який при належній організації дозволяє вести ефективний менеджмент і самостійно вирі ... Читати далі »

Переглядів: 2296 | Додав: Andy | Дата: 17.09.2010 | Коментарі (0)

Вас вітає офіційний сайт Професійного управителя нерухомого майна – Приватного підприємства «АІРІС»
 
 
На цьому сайті Ви зможете знайти відповіді на наступні питання:
  1. про управління Об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ)-професійним управителем;
  2. процедури державної реєстрації Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку(ОСББ) у державного реєстратора, з покроковою інструкцією;
  3. процедури ... Читати далі »
Переглядів: 2203 | Додав: Andy | Дата: 08.12.2009 | Коментарі (4)

Форма входу
Наше опитування
Чи Ви хочете створити у своєму будинку ОСББ
Всього відповідей: 366
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
  • "Портал ГО Львова"
  • "Громадський форум Львова"
  • "Громадський Портал Львова"
  • "Громадянська мережа ОПОРА"